1
2
3
4
5
Trenčín - profesionálny letecký výcvik, prenájom lietadiel, servisné stredisko a CAMO organizácia, prenájom hangárových priestorov, ubytovanie
Bratislava - profesionálny letecký výcvik, prenájom lietadiel

Priestory

Letisko TRENČÍN(LZTN)

Letecká škola SEAGLE je vybavená kancelárskymi priestormi, briefingovou miestnosťou a učebňou s kapacitou až 40 ľudí, ktorá sa dá variabilne rozložiť až na 4 samostatné menšie učebne. Učebne sú vybavené tabuľami, flip-chartmi, digitálnym projektorom s plátnom, počítačmi s plánovacím software, odbornou literatúrou a predpismi, technickými pomôckami a leteckými prístrojmi.Vo všetkých priestoroch leteckej školy je k dispozícií bezplatné WI-FI pripojenie.

K priestorom leteckej školy patrí štýlový letecký bar a penzión s kapacitou 40 lôžok ktorý sa nachádza priamo nad učebňami.

Letisko M.R.ŠTEFÁNIK BRATISLAVA(LZIB)

Kancelária pobočky Bratislava sa nachádza v tesnej blízkosti letiska, v budove BTS CARGO & HANGARS a je vybavená tabuľami, flip-chartmi, digitálnym projektorom s plátnom, počítačmi s plánovacím software, odbornou literatúrou a predpismi, technickými pomôckami a leteckými prístrojmi. Parkovať možete priam pred budovou na vyhradenych miestach pre našu spoločnosť.