1
2
3
4
5
Trenčín - profesionálny letecký výcvik, prenájom lietadiel, servisné stredisko a CAMO organizácia, prenájom hangárových priestorov, ubytovanie
Bratislava - profesionálny letecký výcvik, prenájom lietadiel

Prenájom lietadiel

Letecká škola SEAGLE SK.ATO.02, s.r.o. Vám ponúka prenájom lietadiel rôznych typov. V prípade Vášho záujmu Vám naša letecká škola ponúka služby svojich inštruktorov aj v prípade, ak ste držiteľom leteckých licencií. Všetci naši inštruktori sú príslušne certifikovaní a bezpečne s Vami zrealizujú let do zahraničia. Máte tak jedinečnú možnosť získať skúsenosti z lietania v zahraničí so skúseným pilotom.

Diamond DA-20-A1 KATANA
Diamond DA-20 Katana je lietadlo ako stvorené na krátke a turistické lety po Slovensku, prípadne blízkom zahraničí s priateľmi. Svojou jednoduchosťou a relatívne nízkou cenou za letovú hodinu je ideálna na nadobúdanie letových skúseností - timebuilding. Všetky lietadlá Diamond DA-20-A1 Katana, ktoré prevádzkuje letecká škola SEAGLE SK.ATO.02, s.r.o. sú vybavené odpovedačom sekundárneho radara, navigačným systémom GPS a rádionavigačným indikátorom VOR/LOC. Na Katane je teda možné realizovať aj lety s podporou rádionavigácie. Samozrejmosťou v každom lietadle sú vysokokvalitné letecké slúchadlá Beyerdynamic.

Diamond DA-40-180 DIAMOND STAR, Garmin 1000, FULL IFR
Diamond DA-40-180 Diamond Star je lahôdkou v kategórií jednomotorových lietadiel súčasnosti. Kvality lietadla medzi ktoré určite patrí komfort priestrannej kabíny, rýchlosť a bezpečie amerického motoru Lycoming s výkonom 180 koňských síl. Lietadlo je vybavené najmodernejším avionickým systémom súčasnosti - Garmin 1000 a je možné s ním lietať za podmienok IFR, prípadne VFR Deň aj VFR Noc.

Diamond DA-40TDi Diamond Star
Diamond DA-40TDi Diamond Star je obdobne ako jeho 180koňový brat vybavený priestrannou kabínou pre štyroch cestujúcich. Vďaka dieslovému pohonu je motor úsporný a lietadlo je tak ideálne na lety s priateľmi a spoznávanie krás Slovenska a okolitých krajín z vtáčej perspektívy.

Diamond DA-42TDi TWIN STAR, Garmin 1000, FULL IFR
Diamond DA-42TDi Twin Star je lahôdkou v kategórií dvojmotorových lietadiel súčasnosti. Kvality lietadla medzi ktoré určite patrí komfort priestrannej kabíny, rýchlosť a bezpečie dvoch motorov či odmrazovacieho systému určite oceníte na dlhších letoch. Lietadlo je vybavené najmodernejším avionickým systémom súčasnosti - Garmin 1000.

CESSNA C-172 SP Skyhawk, Garmin 1000, FULL IFR
Cessna C-172SP Skyhawk dopĺňa našu modernú flotilu lietadiel výrobcu Diamond Aircraft. Keďže lietadlá výrobcu Cessna patria medzi najrozšírenejšie vo svojej triede, ponúka Vám letecká škola SEAGLE SK.ATO.02, s.r.o. možnosť prenájmu tohto lietadla na rekreačné účely. Lietadlo je štandardne vybavené najmodernejšou výbavou, s ktorou sa dá v cockpite Cessien stretnúť. Je kompletne vybavené na lety podľa prístrojov bez viditeľnosti Zeme (IFR) s dvojosým autopilotom.